• Prom "Motława" ze względu na remont nabrzeża nie kursuje do odwołania
• Oddział Żuraw pozostaje zamknięty dla zwiedzających w związku z prowadzonymi pracami remontowymi - przeczytaj

XIV Ogólnopolska wystawa modeli

Wszystkich modelarzy, tych małych i tych dużych, zapraszamy do udziału w XIV Ogólnopolskiej Wystawie-Konkursie Modeli Kartonowych, Plastykowych, Miniaturowych Statków, Okrętów i Żaglowców oraz Dioram Morskich. Konkurs połączony z wystawą odbędzie się w dniach 25 czerwca – 31 sierpnia 2007r. na statku-muzeum „Dar Pomorza”.

Organizatorami konkursu jest Zarząd Główny Ligi Obrony Kraju, Pomorski Zarząd Wojewódzki LOK w Gdańsku oraz Centralne Muzeum Morskie w Gdańsku.

W ramach imprezy odbędą się następujące konkursy:
– Konkurs modeli kartonowych statków, okrętów i żaglowców zgodnie z przepisami LOK dotyczącymi tych modeli z podziałem na grupy wiekowe.
– Konkurs modeli plastykowych statków, okrętów i żaglowców oraz urządzeń w podziałce 1:50 i mniejszych (powyżej własne gabloty)

Udział w konkursie należy zgłaszać wyłącznie na kartach wg załączonego wzoru najpóźniej do dnia 31 maja 2007 na adres: Pomorski Zarząd Wojewódzki Ligi Obrony Kraju ul. Kopernika 16 80-208 Gdańsk.

Opłaty startowe zgodnie z regulaminem imprez modelarskich na rok 2007:

  • Seniorzy – od 17 lat wzwyż – 25 zł od uczestnika
  • Juniorzy – od 13 do 16 lat – 15 zł od uczestnika
  • Młodzicy – do 12 lat – 10 zł od uczestnika

Pliki do pobrania:
Informator
Karta zgłoszenia
 

Więcej informacji udziela mgr Andrzej Truszkowski – Dział Edukacji Centralnego Muzeum Morskiego tel 058 301 -86-11 wew. 427 w godzinach 9.00-15.00 lub pod adresem e-mail: a.truszkowski@cmm.pl