KOMUNIKATY

- Obostrzenia i ograniczenia w oddziałach Narodowego Muzeum Morskiego w Gdańsku w związku z pandemią koronawirusa - przeczytaj
- Oddział Żuraw pozostaje zamknięty dla zwiedzających w związku z prowadzonymi pracami remontowymi

Działy Muzeum

Biuro Okrętowe
Wojciech Nadolski – kierownik
tel. 58 329 87 55
e-mail: w.nadolski@nmm.pl

Dział Badań Podwodnych
dr Krzysztof Kurzyk – p.o. kierownika
tel. 58 329 87 43
e-mail: k.kurzyk@nmm.pl

Dział Marketingu
Sylwia Porębska
tel. 58 301 97 49
e-mail: s.porebska@nmm.pl

Dział Promocji
Marek Jankowski – kierownik
tel. 58 301 86 11 w. 376
e-mail: m.jankowski@nmm.pl

Dział Spraw Pracowniczych i Płac
Barbara Rożnowska – kierownik
tel. 58 301 86 11 wew. 326
e-mail: b.roznowska@nmm.pl

Dział Wydawnictw Muzealnych
Anna Ciemińska – kierownik
tel. 58 329 87 90
e-mail: a.cieminska@nmm.pl

Biblioteka
Michał Garbaciak – kierownik
tel. 58 301 86 11 wew. 409
e-mail: m.garbaciak@nmm.pl

Dział Dokumentacji Naukowej
Maciej Maksymowicz – kierownik
tel. 58 301 86 11 wew. 422
e-mail: m.maksymowicz@nmm.pl
Udostępnianie kopii cyfrowych

Dział ds. merytorycznych Oddziału Statku – Muzeum “Dar Pomorza”
Arleta Gałązka – kierownik
tel. 58 620 23 71
e-mail: a.galazka@nmm.pl

Dział Edukacji
Przemysław Węgrzyn – kierownik
tel. 58 329 87 32
e-mail: p.wegrzyn@nmm.pl

Dział Etnologii Morskiej
Krzysztof Zamościński
tel. 58 329 87 51
e-mail: k.zamoscinski@nmm.pl

Dział Historii Budownictwa Okrętowego
Jakub Adamczak – kierownik
tel. 58 301 86 11 wew. 411
e-mail: j.adamczak@nmm.pl

Dział Historii Żeglugi i Handlu Morskiego
Patryk Klein – p.o. kierownika
tel. 58 301 86 11 wew. 410
e-mail: p.klein@nmm.pl

Dział Konserwacji Muzealiów
Irena Rodzik – kierownik
tel. 58 329 87 11
e-mail: i.rodzik@nmm.pl

Dział Sztuki Marynistycznej
dr Monika Jankiewicz-Brzostowska – kierownik
tel. 58 301 86 11 wew. 421
e-mail: sztuka1@nmm.pl

Dział Inwentarzy Muzealiów
Brygida Sonnack – kierownik, Główny Inwentaryzator
tel. 58 301 86 11 wew. 407
e-mail: b.sonnack@nmm.pl

Pracownia Modelarska
Marek Parczyński – kierownik
tel. 58 301 86 11 w. 423
e-mail: m.parczynski@nmm.pl

Zespół ds. Historii Techniki Morskiej i Rzecznej
Wojciech Ronowski – kierownik
tel. 58 301 86 11 wew. 412
e-mail: w.ronowski@nmm.pl

Dział Historii Wychowania Morskiego
Radosław Paternoga
tel. 58 301 86 11 wew. 412
e-mail: r.paternoga@nmm.plDział Historii Żeglugi Śródlądowej
Jadwiga Klim
tel. 58 301 86 11 wew. 414
e-mail: j.klim@nmm.pl

Dział Oceanografii
Wojciech Joński
tel. 58 329 87 49
e-mail: w.jonski@nmm.pl

Dział Rozwoju Portów
Wojciech Ronowski
tel. 58 301 86 11 wew. 412
e-mail: w.ronowski@nmm.pl

Dział Administracyjno – Gospodarczy
Tomasz Burczyk – kierownik
tel. 58 301 86 11 wew. 316
e-mail: t.burczyk@nmm.pl

Dział Administracyjny Muzeum Rybołówstwa
Tadeusz Muża – kierownik
tel. 58 675 05 52
e-mail: hel@nmm.pl

Dział Administracyjny Muzeum Wisły i Centrum Konserwacji Wraków Statków
Bogusław Sobkowicz – kierownik
tel. 58 761 75 21
e-mail: b.sobkowicz@nmm.pl

Dział Administracyjny Muzeum Zalewu Wiślanego
Magdalena Woźniak – p.o. kierownika
tel. 55 247 87 77
e-mail: m.zalewu@nmm.pl

Dział Administracyjny Ośrodek Kultury Morskiej
Janusz Piwowarczyk – kierownik
tel. 58 329 87 81
e-mail: j.piwowarczyk@nmm.pl

Dział Bezpieczeństwa i Ochrony
Zbigniew Szewczyk – Szef Ochrony
tel. 58 301 86 11 wew. 314
e-mail: z.szewczyk@nmm.pl

Dział Digitalizacji
dr Tomasz Bednarz – kierownik
tel. 58 329 87 94
e-mail: t.bednarz@nmm.pl

Dział Informatyzacji Muzeum
Jacek Sadowski – kierownik
tel. 58 301 86 11 w. 315
e-mail: j.sadowski@nmm.pl

Dział Inwestycji i Remontów
Anita Bober – Główny Specjalista ds. Inwestycji i Remontów
tel. 58 301 86 11 w. 390
e-mail: a.bober@nmm.pl

Dział Programów Pomocowych
Dorota Nahajowska – kierownik
tel. 58 301 86 11 wew. 416
e-mail: d.nahajowska@nmm.pl

Dział Zamówień Publicznych
Dominik Boratyński – kierownik
tel. 58 301 86 11 w. 335
e-mail: d.boratynski@nmm.pl

Sekretariat
Beata Michałek-Stolc – kierownik
tel. 58 320 33 58
e-mail: sekretariat@nmm.pl

Dział Finansowo – Księgowy
Mirosława Bednarz – Główny Księgowy
tel. 58 301 86 11 wew. 324
e-mail: m.bednarz@nmm.pl