• Galeria Morska w Spichlerzach na Ołowiance w dniu 03.10.2023 będzie wyłączona ze zwiedzania w związku ze zmianą ekspozycji
• Prom "Motława" ze względu na remont nabrzeża nie kursuje do odwołania
• Oddział Żuraw pozostaje zamknięty dla zwiedzających w związku z prowadzonymi pracami remontowymi - przeczytaj

XVII spotkanie Forum Dziedzictwa Sztuki Inżynieryjnej

Stowarzyszenie Muzeów Sztuki Inżynieryjnej wraz z Narodowym Muzeum Morskim w Gdańsku zapraszają na XVII spotkanie Forum Dziedzictwa Sztuki Inżynieryjnej, które odbędzie się w dniach 9-10 listopada 2022 r. w Centrum Konserwacji Wraków Statków w Tczewie.

Celem spotkania, realizowanego przy wsparciu Narodowego Instytutu Muzealnictwa i Ochrony Zbiorów, jest przybliżenie działalności Forum Dziedzictwa Sztuki Inżynieryjnej, ze szczególnym uwzględnieniem problematyki procesów rewitalizacji.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Zgłoszenia przyjmowane są do 27 października 2022 roku poprzez formularz zgłoszeniowy. Ilość dostępnych miejsc jest ograniczona, a o uzyskanej rejestracji decyduje termin zgłoszenia.

Szczegółowe informacje na temat spotkania oraz program są dostępne na stronie Stowarzyszenia Muzeów Sztuki Inżynieryjnej www.smsi.com.pl. Informacje można uzyskać również pod adresem e-mail: aw.felinski@muzeumtechniki.eu.

Działanie jest realizowane przy wsparciu Narodowego Instytutu Muzealnictwa i Ochrony Zbiorów


9-10.11.2022
Centrum Konserwacji Wraków Statków