→ Oddział Żuraw pozostaje zamknięty dla zwiedzających w związku z prowadzonymi pracami remontowymi
→ Z dniem 2 listopada 2021 roku statek muzeum "Dar Pomorza" został zamknięty w związku z sezonem zimowym
→ Zasady bezpieczeństwa w oddziałach Narodowego Muzeum Morskiego w Gdańsku w związku z pandemią COVID-19 - przeczytaj

Konkurs powiatowy “Krajobraz Mierzei i Zalewu Wiślanego”

O tym, że okolice Mierzei i Zalewu Wiślanego są niezwykle urokliwe – dobrze wiemy. Teraz chcemy zobaczyć, jak piękno tych okolic widzą inni. Narodowe Muzeum Morskie w Gdańsku wraz z Zespołem Szkół w Sztutowie ogłasza dwa konkursy związane z ukazaniem walorów przyrody wokół Mierzei Wiślanej.

Pierwszy to konkurs plastyczny, w którym mogą brać udział uczniowie szkół powiatu nowodworskiego, drugi natomiast to konkurs fotograficzny dla dzieci, młodzieży i dorosłych z regionu. Czekamy na najbardziej artystyczne fotografie i najpiękniejsze prace plastyczne. Liczy się pomysłowość, ciekawa perspektywa i inwencja twórcza.

Dla zwycięzców przewidziane są nagrody, a wybrane prace staną się częścią ekspozycji czasowej w Muzeum Zalewu Wiślanego w Kątach Rybackich, oddziale Narodowego Muzeum Morskiego w Gdańsku.


Szczegółowe informacje dostępne są w załącznikach.

Regulamin konkursu powiatowego “Krajobraz Mierzei i Zalewu Wiślanego”
Szczegółowy regulamin konkursu fotograficznego “Krajobraz Mierzei i Zalewu Wiślanego”
Szczegółowy regulamin konkursu plastycznego “Krajobraz Mierzei i Zalewu Wiślanego”
Załącznik nr 1 – Dane osobowe
Załącznik nr 2 – oświadczenie o wyrażeniu zgody na udział w konkursie, przeniesieniu praw autorskich, zgody na wykorzystanie wizerunku oraz na przetwarzanie danych osobowych uczestnika do celów konkursu
Załącznik nr 3 – oświadczenie o wyrażeniu zgody na udział w konkursie, przeniesieniu praw autorskich, zgody na wykorzystanie wizerunku oraz na przetwarzanie danych osobowych uczestnika do celów konkursu