• Wystawa „Z Gdyni w daleki świat. Stocznia Gdynia i jej statki” na statku-muzeum „Sołdek” od dnia 16.06.2023 r. będzie nieczynna do odwołania
• 8 czerwca 2023 r. (Boże Ciało) wszystkie oddziały Narodowego Muzeum Morskiego w Gdańsku będą zamknięte
• Prom "Motława" ze względu na remont nabrzeża nie kursuje do odwołania
• Oddział Żuraw pozostaje zamknięty dla zwiedzających w związku z prowadzonymi pracami remontowymi - przeczytaj

Kolory morza. Warsztaty plastyczne 60+

Jesteś na emeryturze? Masz zacięcie artystyczne i dużo wolnego czasu? Zawsze chciałeś poznać warsztat prawdziwego artysty? Teraz masz możliwość, zrealizowania swoich planów na zajęciach plastycznych w Narodowym Muzeum Morskim w Gdańsku.

Zapraszamy wszystkich początkujących artystów w wieku 60+ na warsztaty w Ośrodku Kultury Morskiej przy ul. Tokarskiej 21-25. W ramach zajęć poznamy różne techniki malarskie, zaznajomimy się z kolejnymi epokami w historii sztuki i poznamy nowe nieodkryte dotąd twórcze horyzonty. Nasze spotkania to nie tylko rozwój umiejętności, pasji i zainteresowań, ale także okazja do spędzania wolnego czasu w gronie ciekawych osób i możliwość nawiązania nowych przyjaźni.


Zajęcia odbywać się będą dwa razy w miesiącu w poniedziałki w godz. 12:00–14:00.
Zapisy na zajęcia przyjmujemy do 10 października 2014 r. w Dziale Edukacji NMM bezpośrednio u osoby prowadzącej warsztaty – Magdalena Zięba (m.zieba@nmm.pl, tel. 58 329 87 35).
Koszt zajęć całorocznych: 50 złotych.