• 30 maja 2024 r. (Boże Ciało) wszystkie oddziały Narodowego Muzeum Morskiego w Gdańsku będą zamknięte
• Sala "Arsenał" w Spichlerzach na Ołowiance wyłączona ze zwiedzania do 14 czerwca 2024 ze względu na przygotowania do nowej wystawy czasowej
• Prom "Motława" ze względu na remont nabrzeża nie kursuje do odwołania

Kolory morza. Warsztaty plastyczne 60+

Jesteś na emeryturze? Masz zacięcie artystyczne i dużo wolnego czasu? Zawsze chciałeś poznać warsztat prawdziwego artysty? Teraz masz możliwość, zrealizowania swoich planów na zajęciach plastycznych w Narodowym Muzeum Morskim w Gdańsku.

Zapraszamy wszystkich początkujących artystów w wieku 60+ na warsztaty w Ośrodku Kultury Morskiej przy ul. Tokarskiej 21-25. W ramach zajęć poznamy różne techniki malarskie, zaznajomimy się z kolejnymi epokami w historii sztuki i poznamy nowe nieodkryte dotąd twórcze horyzonty. Nasze spotkania to nie tylko rozwój umiejętności, pasji i zainteresowań, ale także okazja do spędzania wolnego czasu w gronie ciekawych osób i możliwość nawiązania nowych przyjaźni.


Zajęcia odbywać się będą dwa razy w miesiącu w poniedziałki w godz. 12:00–14:00.
Zapisy na zajęcia przyjmujemy do 10 października 2014 r. w Dziale Edukacji NMM bezpośrednio u osoby prowadzącej warsztaty – Magdalena Zięba (m.zieba@nmm.pl, tel. 58 329 87 35).
Koszt zajęć całorocznych: 50 złotych.