• Galeria Morska w Spichlerzach na Ołowiance w dniu 03.10.2023 będzie wyłączona ze zwiedzania w związku ze zmianą ekspozycji
• Prom "Motława" ze względu na remont nabrzeża nie kursuje do odwołania
• Oddział Żuraw pozostaje zamknięty dla zwiedzających w związku z prowadzonymi pracami remontowymi - przeczytaj

Konferencja – nowe informacje

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością przekazujemy Państwu kolejne informacje dotyczące IX Konferencji Polskiego Muzealnictwa Morskiego i Rzecznego:

Termin Konferencji
29 – 30 maja 2008 r.

Program Konferencji

Bałtycki Festiwal Nauki
Konferencja zgłoszona została do Bałtyckiego Festiwalu Nauki organizowanego z inicjatywy rady Rektorów Województwa Pomorskiego. Festiwal ma na celu przybliżenie osiągnięć i tematyki prac badawczych środowisk naukowych Wybrzeża ogółowi społeczeństwa w przystępny, popularny sposób. Organizatorzy pragną zwrócić społeczną uwagę na wartość i przydatność badań prowadzonych w laboratoriach i instytucjach naukowych. Festiwal charakteryzuje różnorodność form prezentacji – od wykładów, poprzez dyskusje i wystawy, aż do prezentacji o charakterze pikniku.

Opłata konferencyjna
Centralne Muzeum Morskie złożyło wniosek o dofinansowanie Konferencji ze środków Programów Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Informację o ewentualnym dofinansowaniu spodziewamy się otrzymać w pierwszych dniach kwietnia.
Natychmiast po otrzymaniu wiadomości z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego skontaktujemy się z Państwem i – w przypadku nie otrzymania dofinansowania – poprosimy Państwa o wniesienie odpowiedniej opłaty konferencyjnej na wskazany nr konta.

Informacja dotycząca powrotu z Gdyni po drugim dniu Konferencji:
Powrót z Gdyni po zakończeniu Konferencji (30 maja 2008 r.) organizatorzy pozostawiają w gestii Uczestników Konferencji. Zdajemy sobie bowiem sprawę, iż część z Państwa zdecyduje się bądź na bezpośredni powrót do domów, bądź na pozostanie w Gdyni lub przejazd do Gdańska. Służymy wszelkimi informacjami na temat transportu miejskiego i kolejowego.

Noclegi
Z przyjemnością pomożemy Państwu w rezerwacji hotelu.
 

Wszelką korespondencję prosimy kierować na adres:
Centralne Muzeum Morskie
ul. Ołowianka 9-13
80-751 Gdańsk
fax 058 301 84 53
e-mail: j.klim@cmm.pl, sekretariat@cmm.pl

Kontakt telefoniczny:
Jadwiga Klim
tel. 058 301 86 11, 301 86 12, wew. 414
kom. 502 180 210